EKONOMINĖS VYSTYMOSI AVARINIO DARBO KAPITALO FONDAS

Clevelando miestas yra pasirengęs padėti įmonėms per ekonominį COVID-19 pandemijos poveikį. Tęsiamas Clevelando komercinių koridorių gyvybingumas yra gyvybiškai svarbus mūsų bendruomenei. Siekdamas padėti išlaikyti mūsų verslo bendruomenę, miestas įsteigė AVARINIO DARBO KAPITALO FONDĄ.

AVARINIO DARBO KAPITALO FONDAS

– Iki 10 000 USD paskola, skirta kompensuoti nuo kovo mėnesio patirtas veiklos sąnaudas.

– Jokių mokesčių

– iki 2021 m. Sausio 1 d. Neturi būti mokamos palūkanos ar mokėjimai, 1% palūkanų vėliau.

– 150 USD per mėnesį įmoka, kol bus grąžinta.

TINKAMUMAS

– Verslas Clevelando mieste veikė nuo 2020 m. Kovo 1 d.

– Tinkamas smulkusis verslas, atitinkantis SBA apibrėžimus

– Neigiamą įtaką daro COVID-19

– taikoma kredito peržiūra

Ekonominės plėtros departamentas paraišką dėl lėšų pasiųs 2020 m. Balandžio 6 d. Lėšos yra ribotos, todėl pareiškėjai raginami pateikti savo paraiškas kuo greičiau.

2020 m. Kovo 23 d. Miesto taryba priėmė Ordą. Nr. 341-2020, įgaliojantis Ekonominės plėtros direktorių atidėti mokėjimus už Klivlando miestui skolingas paskolas. Iš miesto išteklių finansuojamoms paskoloms visos išmokos bus atidėtos iki 2020 m. Spalio 1 d. Ekonominės plėtros departamentas šiuo metu bendradarbiauja su paramos teikėjų agentūromis, kad užtikrintų išmokų lengvatas už paskolas, finansuojamas iš šių išteklių. Departamentas jau pradėjo įgyvendinti šį būstą, nes daugelis skolininkų buvo atleisti nuo mokėjimo įpareigojimo iki balandžio 1 d.

Jei turite paskolą mieste ir su jumis nebuvo susisiekta dėl šios skolos lengvatos, susisiekite su paskolos pareigūnu.

Miesto pastangos yra skirtos koordinuojant federalinės vyriausybės pastangas. Mes skatiname mūsų verslo bendruomenę peržiūrėti ir kreiptis dėl paramos per Smulkiojo verslo administraciją. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie koronaviruso SBA programas, apsilankykite www.sba.gov/coronavirus, o informacijos apie visas federalines programas rasite www.usa.gov/coronavirus arba www.gobierno.usa.gov/coronavirus. Klivlando įmonės taip pat gali ieškoti informacijos per SBA telefonu 1-800-659-2955 (TTY: 1-800-877-8339) arba per vietinį SBA biurą telefonu 216-522-4180. Clevelando įmonės, turinčios esamus SBA ryšius, turėtų susisiekti su savo SBA arba banko atstovu.

Paraiškas dėl SBA paskolos dėl ekonominės žalos nelaimių dabar galima rasti svetainėje covid19relief.sba.gov. Tikimasi, kad netrukus bus pateiktos kitų programų paraiškos.

2020 m. Balandžio 1 d. Gubernatorius DeWine’as išleido vykdomąjį įsakymą, kuriame komercinio nekilnojamojo turto savininkams buvo prašoma 90 dienų sustabdyti mažų komercinių įmonių nuomos mokesčio ir iškeldinimo rinkimą. Vykdomajame įsakyme taip pat prašoma, kad komercinės hipotekos kreditoriai tuo pačiu laikotarpiu taip pat sustabdytų hipotekos įmokų iš komercinio nekilnojamojo turto savininkų rinkimą.

Atkreipkite dėmesį, kad šis vykdomasis įsakymas yra prašymas, o ne įsakymas. Mažos įmonės turėtų susisiekti su savo savininkais dėl visų apgyvendinimo būdų, kurie vykdomi vadovaujant valdytojui.