IRS įspėja apie su koronavirusu susijusius sukčiavimus; saugokitės schemų, susietų su ekonominio poveikio išmokomis

IR-2020-64, 2020 m. Balandžio 2 d.

WASHINGTON. Vidaus mokesčių tarnyba šiandien paragino mokesčių mokėtojus budėti dėl skambučių ir sukčiavimo elektroniniu paštu bandymų dėl koronaviruso ar COVID-19. Šie kontaktai gali sukelti sukčiavimą mokesčių srityje ir tapatybės vagystę.

“Mes raginame žmones šiuo laikotarpiu imtis ypatingų atsargumo priemonių. IRS neskambins jums prašydamas patvirtinti ar pateikti savo finansinę informaciją, kad galėtumėte greičiau gauti ekonominio poveikio mokėjimą ar grąžinti pinigus”, – sakė IRS komisijos narys Chuck Rettig. “Tai taip pat taikoma netikėtiems el. Laiškams, kurie, atrodo, gaunami iš IRS. Atminkite, kad jų neatidarykite ir nespauskite ant priedų ar nuorodų. Norėdami gauti naujausią informaciją, eikite į IRS.gov.”

Mokesčių mokėtojai turėtų stebėti ne tik el. Laiškus, bet ir tekstinius pranešimus, interneto svetaines ir bandymus socialinėje žiniasklaidoje, kuriuose reikalaujama pinigų ar asmeninės informacijos.

„Istorija parodė, kad nusikaltėliai pasinaudoja visomis galimybėmis sukčiauti neįtardami aukų, ypač kai grupė žmonių yra pažeidžiami ar jiems reikalinga būklė“, – sakė IRS kriminalinių tyrimų vadovas Don Fortas. “Kol laukiate, kol išgirsite apie jūsų ekonominio poveikio mokėjimą, nusikaltėliai sunkiai dirba, kad apgautų jus, kad į tai patektų jūsų rankos. IRS kriminalinių tyrimų skyrius sunkiai dirba, kad surastų šiuos sukčius ir sustabdytų juos, tačiau kol kas mes paprašykite žmonių išlikti budriems “.

Neapsirikite koronaviruso gudrybėmis; pensininkai tarp galimų taikinių

IRS ir jos Kriminalinių tyrimų skyrius matė naujų ir tobulėjančių sukčiavimo schemų bangą mokesčių mokėtojų atžvilgiu. Daugeliu atvejų IRS perves ekonominio poveikio mokėjimus į tiesioginio indėlio sąskaitos mokesčių mokėtojus, anksčiau pateiktus mokesčių deklaracijose. Tie mokesčių mokėtojai, kurie anksčiau pateikė IRS, bet nepateikė tiesioginės informacijos apie indėlius, balandžio viduryje galės pateikti savo bankininkystės informaciją internete naujai sukurtame saugiame portale IRS.gov. Jei IRS neturi mokesčių mokėtojo tiesioginės informacijos apie indėlį, čekis bus išsiųstas nurodytu adresu. Mokesčių mokėtojai neturėtų pateikti savo tiesioginio indėlio ar kitos bankininkystės informacijos kitiems, kad jų vardu galėtų įvesti į saugų portalą.

IRS taip pat primena pensininkams, kurie paprastai neprivalo pateikti mokesčių deklaracijos, kad jiems nereikia imtis jokių veiksmų norint gauti jų 1 200 USD ekonominio poveikio išmoką. Senjorai šiuo laikotarpiu turėtų būti ypač atsargūs. IRS primena pensininkams, įskaitant SSA-1099 ir RRB-1099 formų gavėjus, kad niekas iš agentūros nesisieks su jais telefonu, el. Paštu, paštu ar asmeniškai neprašydamas jokios informacijos. užbaigia jų ekonominio poveikio mokėjimą, taip pat kartais vadinamą nuolaidomis ar skatinamosiomis išmokomis. IRS automatiškai siunčia šias 1 200 USD išmokas pensininkams – norint jas gauti, jų nereikia imtis jokių papildomų veiksmų ar informacijos.

IRS primena mokesčių mokėtojams, kad sukčiai gali:

  • Pabrėžti žodžius „Stimulus Check“ arba „Stimulus Payment“. Oficialus terminas yra ekonominio poveikio mokėjimas.
  • Paprašykite mokesčių mokėtojo pasirašyti jiems apie ekonominio poveikio mokėjimo čekį.
  • Kreipkitės telefonu, el. Paštu, tekstu ar socialine žiniasklaida, kad patikrintumėte asmeninę ir (arba) bankinę informaciją, sakydami, kad informacijos reikia norint gauti ar paspartinti jų ekonominio poveikio mokėjimą.
  • Pasiūlykite, kad jie galėtų greičiau susigrąžinti mokestį arba sumokėti ekonominį poveikį dirbdami mokesčių mokėtojo vardu. Šį sukčiavimą galėjo vykdyti socialinė žiniasklaida ar net asmeniškai.
  • Išsiųskite mokesčių mokėtojui netikrą čekį, galbūt nelyginiu dydžiu, tada nurodykite mokesčių mokėtojui paskambinti numeriu arba patikrinti informaciją internete, kad būtų galima jį susigrąžinti.

Pranešti apie koronaviruso ar kitus sukčiavimo bandymus

Tie, kurie gauna nepageidaujamus el. Laiškus, tekstinius pranešimus ar socialinę žiniasklaidą, bando surinkti informaciją, kuri, atrodo, yra iš IRS arba organizacijos, glaudžiai susijusios su IRS, pavyzdžiui, elektroninės federalinės mokesčių mokėjimo sistemos (EFTPS). ), turėtų persiųsti jį [email protected].

Mokesčių mokėtojai raginami neužmegzti galimų sukčių internete ar telefonu. Sužinokite daugiau apie pranešimus apie įtariamas sukčiavimus apsilankę „IRS.gov“ puslapyje Pranešti apie sukčiavimą ir internetinius sukčiavimus.

Oficialią IRS informaciją apie COVID-19 pandemijos ir ekonominio poveikio mokėjimus galite rasti „Coronavirus“ mokesčių lengvatų puslapyje, IRS.gov. Puslapis greitai atnaujinamas, kai yra naujos informacijos.