5/14/2021

Губернатор оголошує доступною вакцинацію для молоді в штаті Огайо, Коректування Центру вакцинації Wolstein 

Вакцини Pfizer від COVID-19 будуть тепер доступними для молоді віком від 12 років і старше в штаті  Огайо, як рекомендує Центр контролю за захворюваннями (CDC) та Управління з контролю за продуктами та ліками (FDA) 

«Це перспективна новина для жителів Огайо, оскільки доступна  вакцина для більшої кількості людей допоможе нам повернутися до нормального життя. Вакцина проти COVID-19 є дуже дієвою, і захищаючи більше людей, ми робимо всіх більш безпечними ”, – сказав губернатор ДеВайн. 

Діти до 18 років, які не є емансиповані, повинні мати згоду батьків на будь-яку вакцину. Бланки згоди будуть доступні на місцях вакцинації.  

Батьки або опікуни, як правило, повинні супроводжувати неповнолітнього, щоб той отримав вакцину, за винятком випадків, коли вакцинування відбувається в кабінеті лікаря, в шкільному медпункті або в установі клініки, пов’язаній зі школою, чи у подібних установах. 

Ті, кому є 12 років, повинен мати скерування для вакцинації в аптеці. 

Молоді люди віком від 13 років не потребують скерування і можуть отримати вакцину проти COVID-19 в аптеці або будь-якому іншому місці-постачальнику вакцини. 

Дивіться де отримати вакцину тут: gettheshot.coronavirus.ohio.gov. 

Внесено законопроект, який дозволить молоді у віці 7-12 років отримувати вакцинацію проти COVID-19 або грипу в аптеці без скерування. Члени Палати представників Огайо та Сенат Огайо прийняли законопроект. Як тільки законопроект буде підписаний губернатором, він негайно набере чинності. 

 Міністерство охорони здоров’я штату Огайо також опублікувало Часті запитання для батьків, опікунів та молодих людей у ​​віці 12–17 років, які мають право на вакцину Pfizer. 

Будь-хто віком від 12 років може отримати свою першу дозу Pfizer  в клініці масової вакцинації Центру Wolstein в центрі Клівленда в період з 18 травня по 31 травня. 

Молодь віком від 12 до 17 років, яка не є емансипованою, повинна мати згоду і бути в супроводі батьків або законного опікуна на вакцинацію в Центрі Wolstein.  Такі форми згоди доступні на місці, і їх не потрібно заповняти заздалегідь. 

Апойтмент на отримання другої дози буде призначено під час першої вакцинації, але через те, що клініку масової вакцинації в Центрі Wolstein буде закрито на початку червня, ті, що вакциновані в клініці з 18 травня по 31 травня планують отримати їхню другу дозу у Discount Drug Mart. 

Центр Wolstein, що знаходиться за адресою 2000 Prospect Avenue, працює 7 днів на тиждень. Відвідувачі вітаються з 8:00 год до 19:00 год  або можна запланувати апойтмент на gettheshot.coronavirus.ohio.gov чи зателефонувавши за номером 1-833-4-ASK-ODH (1-833-427-5634).  Парківка є безкоштовноюа також допомога в транспортуванні для тих, хто мешкає в окрузі Каяхога, є доступною, зателефонувавши за номером телефону 2-1-1. 

Усі заходи щодо безпеки здоров’я будуть скасовані 2 червня, окрім для будинків для престарілих та закладів, де проживають особи,  що отримують допомогу життєзабезпечення. 

ДеВайн заявив, що штат більше не вимагатиме масок на обличчя та соціального дистанціювання. Однак окремі підприємства та школи  можуть самостійно приймати рішення щодо того, що є, а що не підходить для них.  Скасування цих заходів щодо безпеки здоров’я не завадить бізнесу пред’явити власні вимоги. 

Губернатор оголосив один стимул для підлітків та один стимул для дорослих щоб вакцинуватись. 

18 травня ДеВайн повідомив, що електронний портал відкриється для тих, кому 17 років і молодше,  яким було зроблено щеплення, щоб зареєструватися на розіграш повної чотирирічної стипендії в Університеті штату Огайо.  Це включає навчання, кімнату, харчування, та книги. Ми будемо робити це щосереди, п’ять разів поспіль – кожного разу методом випадкової вибірки обираючи одного студента для отримання повної чотирирічної стипендії. 

26 травня губернатор ДеВайн оголосить переможця окремого розіграшу для дорослих, які отримали принаймні свою першу дозу вакцини згідно штатних списків людей, які провакциновані. 

На даний час провакциновано 42% жителів Огайо. 

Back

12/17/2020

Протоколи безпеки на час Свят: 

 1. ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА 
 2. Одягайте маску 
 3. Тримайте короткий контакт та залишайтеся відокремлено 
 4. Мийте ваші руки 
 5. Працюйте з дому 
 6. Святкуйте безпечно. Святкуйте обмежено 
 7. Не їжте/пийте з будь-ким за межами вашої сім‘ї. 
 8. Обмежте подорожі 
 9. Організовуйте безпечні весілля та похорони  
 10. Насолоджуйтеся безпечним святкуванням 

Комендантську годину продовжено до 2 січня 2021 року. Комендантська година діє з 10 год вечора до 5 год ранку кожного дня, за винятком, якщо ви отримуєте їжу, медичну допомогу, ідучи в аптеку чи на роботу 

Погляньте тут на факти про міфи проти фактів про вакцинацію від COVID-19.  

Фаза 1A Програми вакцинації починається і сфокусована на їх отриманні  такими групами ризику: 

 • Медичні працівники і персонал, рутинно залучений у процес догляду за пацієнтами, хворими на COVID-19. 
 • Жителі і працівники будинків престарілих. 
 • Жителі і працівники житлових об’єктів допомоги. 
 • Пацієнти і працівники державних психіатричних лікарень. 
 • Люди з інтелектуальною недостатністю та ментальними захворюваннями, які живуть у спеціальних групових будинках чи центрах, та працівники цих локацій. 
 • Пацієнти і працівники будинків ветеранів штату Огайо. 
 • Ті, що надають невідкладну медичну допомогу. 

Covid-19 Оновлення інформації 11.18.20

Дані Округу Кайахога:

Випадки за поштовим індексом: https://coronavirus.ohio.gov/wps/portal/gov/covid-19/dashboards/key-metrics/cases-by-zipcode

Накази Штату:

 • Заклик залишатися вдома здоровими:
 • Згідно Відділу Охорони Здоров’я Округу Кайахога Заклик залишатися вдома діятиме від 18 листопада.
 • Усіх жителів закликають залишатися вдома по можливості якнайдовше.
  • Залишайте домівки, щоб піти на роботу, в школу, чи для нагальних потреб, таких як медогляд, покупки необхідних речей у продуктовому магазині або аптеці, забору готової їжі чи отримання доставок.
  • Уникайте подорожей в межах чи поза межами штату Огайо.
  • Не приймайте гостей у Вашому домі чи осередку для зібрання.

Підготовка до вакцинації:

 • Як тільки вакцина від COVID-19 буде доступною, Департамент Охорони Здоров’я Штату Огайо визначив 10 місцьу штаті, де буде проводитися вакцинація.
 • В першу чергу штат Огайо буде вакцинувати тих, хто у групі високого ризику, включаючи:
  • тих, хто працює в закладах тривалого догляду, будинках престарілих, і закладах общинного догляду
  • медпрацівників групи високого ризику
  • працівникам, які надають невідкладну допомогу.

Вказівки для студентів та щодо святкування свят:

Дім та Здоров’я для святкових зібрань

Вказівки щодо святкування свят

 

Джерела:

 • Жителі штату Огайо можуть подати заявку на допомогу по безробіттю он-лайн цілодобово, сім (7) днів на тиждень, на сайті unemployment.ohio.gov. Також можна зареєструватись по телефону за номером 877-644-6562 або відправити повідомлення за номером 888- 642-8203, з Понеділка по П’ятницю з 7 год. до 19 год., в Суботу з 9 год. до 17 год. , і в Неділю з 9 год. до 13 год. Якщо у роботодавців виникли будь-які запитання, то можна писати на електронну пошту [email protected].
 • Економічні ресурси: https://coronavirus.ohio.gov/wps/portal/gov/covid-19/families-and-individuals/Economic-Resources-for-Individuals-and-Families
 • Якщо Ви пережили стрес чи занепокоєння: Поспілкуйтеся з однолітками на Гарячій лінії Округу Кайахога цілодобово за номером телефону 440-886-5950
 • Якщо у Вас кризовий період: Дзвоніть цілодобово до служби Запобігання суїциду, Ментальних/Залежних Криз, Інформаційну та Скерувальну гарячу лінію за номером

216-623-6888 або відправляйте повідомлення “4hope”до 741741

 • Ohio.Gov і гаряча лінія Департаменту Здоров’я, 1-833-4-ASK-ODH є хорошим джерелом для тих, хто має запитання.
 • Специфічно для Округу Кайахога: https://www.ccbh.net/coronavirus/.

 

14 травня 2020 року

Дати повторного відкриття:

 • Кемпінги відкриються 21 травня. Співробітники табору надягатимуть маски під час будівлі та чистять загальні приміщення, такі як ванні кімнати та душові. Дивіться вимоги тут.
 • Кінні перегони без глядачів відкриються 22 травня.
 • Басейни; обмежений контактний та безконтактний любительський спорт, включаючи бейсбол, софтбол, гольф та теніс; спортзали та фітнес-центри відкриються 26 травня. Дату для баскетболу, футболу, лакросу, хокею та хокею на траві не визначено. За словами Уповноваженого губернатора Husted, волейбол та гімнастика являються додатковими випробуваннями що до прийняття рішення.
 • Щоденні табори відкриються 31 травня, більше інформації буде подано.
 • Бюро автомобільних транспортних засобів штату Огайо також відкриється 26 травня. Уповноважений губернатора Husted радить використовувати онлайн-сервіси на Oplates.com, якщо це можливо.
 • Догляд за дітьми (дитячі садки) знову відкриються 31 травня, але з певними обмеженнями, такими як:
  • Не більше шести дітей у кімнаті немовлят чи малюків.
  • не більше дев’яти дітей у кімнаті дітей дошкільного або шкільного віку.
  • Співробітники повинні йти додому, якщо у них є такі симптоми, як кашель, задишка або втрата смаку чи запаху.
  • Служби по догляду за дитиною (дитячі садки) повинні негайно відправити додому будь-яку дитину чи працівника, у яких температура 100 градусів і вище.

За станом на полудень в Огайо було зареєстровано 26357 випадків захворювання на COVID-19, що збільшилося на 636 випадків із середи. 1534 людини загинули.

 

11 травня 2020 року

 • Випадки Covid 19 в Огайо: 24 777; 1357 смертей. Понад 600 нових випадків з вчорашнього дня.
 • Магазини роздрібної торгівлі відкриваються 12 травня; ресторани можуть відкрити для обіду на відкритому повітрі з 15 травня.
 • Hе встановлено дату відкриття дитячих закладів (дитячих садків). Губернатор та його команда все ще розробляють правила та положення щодо відкриття дитячих закладів (дитячих садків).
 • Кожен власник бізнесу вирішить, чи повинні клієнти носити маски. Губернатор наполегливо закликає всіх носити маску при контакті з іншими людьми, щоб обмежити поширення Covid
 • Програма знижок алкоголю: Ресторани / бари можуть подати заявку на знижку в розмірі 500 доларів США, щоб допомогти відновити поповнення спиртних напоїв з високим вмістом алкоголю в присвоєному їм оптовому агентстві лікеро-горілчаних виробів. Дивітьсяhttps://com.ohio.gov/documents/liqr_rebatefaqs.pdf

для отримання додаткової інформації.

 

27 квітня 2020 року Зміни до наказу «Залишатися вдома» губернатора DeWine:  

Губернатор DeWine зніме певні обмеження щодо поточних наказів про перебування вдома:

 •   1 травня: 1 травня дозволено відновити процедури охорони здоров’я, включаючи несуттєві та стоматологічні послуги, які не потребують ночівлі у лікарнях. Усі необхідні медико-санітарні процедури та операції повинні продовжуватись у міру необхідності.   
 •   4 травня. Виробничі, дистрибуційні та будівельні підприємства можуть відновити роботу з певними обмеженнями, включаючи закриття лиця (носити маски). Працівники та гості повинні носити вироби (маски) для обличчя. Інші обмеження, викладені тут, повинні дотримуватися.   
 •   4 травня. Компаніям, які працюють в офісних приміщеннях, дозволяється знову відновити роботу, хоча робота вдома все ще рекомендується. Дивіться рекомендації щодо найкращої практики тут.   
 •   12 травня: споживацькі послуги, роздрібна торгівля та сфера послуг можуть знову відновити роботу; покриття для обличчя усіма працівниками та замовниками необхідно носити. Дивіться додаткові обмеження, як зазначено тут.   
 •   Залишаються закритими: ресторани, заклади денного перебування, спортзали, салони та перукарні та інші види бізнесу повинні залишатися закритими. Публічні збори залишаються обмеженими на 10 осіб. Порядок перебування вдома в штаті Огайо, який обмежує поїздку на найважливіші цілі, все ще буде діяти.  
 •  У наступні тижні будуть внесені додаткові зміни, які дозволять Огайо повільно і безпечно відкрити Штат.

Оновлення COVID-19 в Огайо від губернатора DeWine 20 квітня 2020 року:

 • Студенти в Огайо не відвідуватимуть школу особисто і продовжуватимуть дистанційне навчання до кінця навчального року.  Що до осені, поки що не прийнято жодного рішення.
 • Компанія Rite Aid запустила свій безкоштовний тестовий майданчик COVID-19 для проходження тестування на State Road 5795, на тестовому майданчику в Пармі представлені тести самообладнання, які проводяться в режимі приводу через автомобіль на стоянці.  Тести контролюють фармацевти Rite Aid.            Додаткові місця розташовані на 4053 South Main Street в Акроні та 713 North State Street в Жирарді, запускаються в середу, 22 квітня.  Призначення можна проводити сім днів на тиждень між 9:00 та 17:00.  Дізнайтеся більше тут.
 • Наші регіональні продовольчі банки продовжують потребувати пожертвування:

https://www.greaterclevelandfoodbank.org

https://www.akroncantonfoodbank.org/covid1

13 квітня 2020 року   

– В Огайо 6975 підтверджених випадків із 274 смертю. Як нагадування, ця кількість включає лише підтверджені випадки; багато людей, які мають легкі випадки Covid-19, не пройшли перевірку і не включуні до наведеного числа. 

– Губернатор DeWine видав розпорядження, в якому вимагає, щоб медзаклади які надають довгострокову допомогу (в яких пацієнти можуть залишатися на довгий час – лікарні до прикладу) повідомляли мешканців та сімей, в 24 годинний термін, про те, що хворий чи працівник закладу має позитивний результат тесту на COVID-19. Перелік закладів підтримуватиметься на веб-сайті Міністерства охорони здоров’я штату Огайо. 

– Бюлетень для голосування по пошті має мати поштовий штемпель не пізніше 27 квітня 2020 року. Усі Праймері голосування штату Огайо проводяться ТІЛЬКИ поштою, за винятком осіб з обмеженими можливостями (лише за попереднім призначенням). Останній день, коли потрібно подати запит на голосування по пошті, – субота, 25 квітня. Усі виборчі бюлетені будуть підраховані 28 квітня 2020 року. Якщо у вас виникнуть запитання, зверніться до місцевої ради виборів.

 

Брифінг губернатора DeWine’s Covid-19 10 квітня

 • В Огайо є 5878 підтверджених випадків Covid-19 із 231 смертю. Як нагадування, ці  цифри вклють лише підтверджені випадки; багато людей, у яких Covid-19 протікає в легкій формі, не пройшли перевірку і не включені до наведених цифр.
 • Департамент Medicaid в Огайо робить доступ до догляду простішим та гнучкішим під час пандемії COVID-19, включаючи розширення послуг з охорони здоров’я, скорочення правил щодо попередніх дозволів та розширення послуг у фармації. Детальну інформацію дивіться на статті: https://medicaid.ohio.gov/PROVIDER/COVID-19-Medicaid-Emergency-Actions
 • Більше 600 роботодавців виставили 38 000 робочих місць, доступних по всьому Огайо. Ознайомтесь з деталями тут: https://jobsearch.ohio.gov/wps/portal/gov/jobsearch/home
 • Зупинки для відпочинку будуть тимчасово відкриті для автомобілів які продаюьь їжу. ODOT створив новий безкоштовний дозвіл на це, щоб продовольчі вантажівки могли продавати їжу на 86 зупинках Огайо. https://transport.ohio.gov/wps/portal/gov/odot/

9 квітня

 • Усі Праймері голосування в штаті Огайо проводяться ЛИШЕ поштою, за винятком осіб з обмеженими можливостями (лише за попередньою записом). Усі виборчі бюлетені повинні бути розмічені на штемпелі до 27 квітня або повернені до окружної комісії виборів до 28 квітня. Якщо у вас є запитання або ви особа з обмеженими можливостями (інвалід), зверніться до місцевої ради виборів. Про Cuyahoga дивіться: https://boe.cuyahogacounty.us/
 • Незалежні підрядники (контрактори) (ті, хто звітує 1099 форму до IRS) мають право на подачу форми по безробіттю відповідно до Закону про CARES. Огайо працює над системою обробки форм по допомозі у зв’язку з безробіттям для цих людей. Подайте форми, і вони будуть прияняті датою коли виникла потреба в допомозі по безробіттю.
 • Наказ «Залишатися вдома» залишається в силі. Зусилля жителів Огайо дотримуватися цих правил працюють, але ми повинні продовжувати дотримуватися цих правил, щоб захистити медичних працівників і продовжувати зменшувати кількість нових випадків Covid-19.

Back

7 квітня 

 • Створено Управління допомоги малому бізнесу, щоб координувати зусилля та визначати шляхи надання підтримки малому бізнесу та допомагати людям орієнтуватися на фонд відновлення, питання регуляторної реформи та інші послуги.  Дивіться www.coronavirus.Ohio.gov/businesshelp.
 • Для тих, хто має проблеми зі зверненням до держави для допомоги у поданні безробіття, для допомоги було додано більше співробітників.  Пільги будуть повернуті на дату прийнятності. Контакт: https://jfs.ohio.gov/і натисніть на вкладку “Безробіття”. Переклад доступний багатьма мовами.  Клієнти, які не володіють англійською мовою, можуть зателефонувати за номером 1-877-644-6562 для подальшої допомоги.
 • Соціальна / фізична дистанція працює.  Будьте вдома і носіть маски в публічних місцях.  Ми не можемо зупинитися занадто швидко, тому що кількість хворих може знову дуже швидко зрости.  Ми повинні підтримувати дієздатність лікарень, щоб мати змогу надавати допомогу всім, хто потребує – для Covid 19 та всіх потреб у охороні здоров’я.
 • Департамент виправлень шукає додаткові способи зменшення кількості ув’язнених  для запобігання поширенню Covid-19. Зосереджено увагу на ув’язнених у віці 60 років і старше, які відбули щонайменше ½ тюремного покарання і не вчинили тяжкого злочину.

6 квітня 

 • Люди, які приїжджають в Огайо або повертаються в Огайо з іншого штату, повинні перебувати вдома на 14 днів.
 • Роз’яснення що до “основного бізнесу”, яке визначає які види бізнесу, можуть залишатися відкритими, можна знайти на веб-сайтіhttps://coronavirus.ohio.gov/businesshelp
 •  Щоденні оновлення компаній у всьому штаті, які шукають працівників, можна знайти за посиланням https://coronavirus.ohio.gov/businesshelp
 •  Наступні кілька тижнів будуть дуже складними. Ми повинні продовжувати прикладати зусилля, щодо дотримання дистанції від інших людей та носити маски, коли в публічних місцях. Якщо ми зупинимося занадто рано, проблеми погіршаться.
 •  Якщо ви хворі, будь ласка, телефонуйте до свого постійного лікаря чи медичного центру, перш ніж їхати до медичного закладу, якщо це не надзвичайна ситуація. Якщо це надзвичайна ситуація, йдіть до лікарні.

4 квітня 

 • Правила телебачення розширені, щоб дозволити більшій кількості резидентів штату Огайо отримати консультації та підтримку психічного та поведінкового здоров’я по телефону. Зателефонуйте своєму лікареві чи місцевій агенції психічного здоров’я, щоб знайти когось, хто може допомогти.
 • Губернатор та директор охорони здоров’я Штату заохочують усіх жителів Огайо носити маски під час покупок, виходу на роботу чи спілкування з іншими людьми, навіть зберігаючи фізичну відстань. Інструкції щодо виготовлення простих масок та іншу важливу інформацію можна знайти на веб-сторінці https://coronavirus.ohio.gov/wps/portal/gov/covid-19/home/covid-19-checklists/cloth-face-coverings-covid-19 – checklist.
 • Інтернет-провайдери ведуть список місцевих точок/пунктів доступу до WiFi, щоб знайти доступ до Інтернету у вашому районі. Перегляньте https://coronavirus.ohio.gov/businesshelp. Подивіться на вкладку “Люди та сім’ї” внизу веб-сторінки.
 • Будь ласка, перевірте своїх літніх членів сім’ї та сусідів. Якщо ви знаєте людей похилого віку, які потребують допомоги, включаючи доставку додому, будь ласка, телефонуйте за номером 866-243-5678.
 • Будь ласка, не забудьте заповнити свій перепис. Важливо, щоб всі жителі Штату Огайо були враховані! www.my2020census.gov. Перепис можна провести 12 мовами.

3 квітня  

 • Департамент освіти штату Огайо розмістив на своєму веб-сайті путівник з навчальних ресурсів, щоб допомогти батькам / вихователям / вчителям з ресурсами для підтримання навчання дітей протягом цього часу. Дивіться посилання:http://education.ohio.gov/getattachment/Topics/Student-Supports/Coronavirus/Remote-Learning-Resource-Guide.pdf
 • Сім’ї повинні звертати увагу на проблеми кібербезпеки. Змініть паролі wifi та оновіть антивірусне програмне забезпечення.
 • Система в’язниць розглядає способи зменшення кількості ув’язнених через Covid19 з акцентом на 1. Жінки що відбувають покарання за не насильницькі злочини, які вагітні або нещодавно народили у в’язниці, та 2. Ув’язнені відбувають покарання за не насильницькі злочини, терміни яких закінчуються до кінця протягом 60 днів і які мають хороший облік запис в’язниці. Остаточні рішення залежать від місцевих суддів.
 • Заявки на отримання малим бізнесом та неприбуткові позики доступні. Кредити можуть бути прощеними за певних обставин. Дивіться посилання: https://coronavirus.ohio.gov/wps/portal/gov/covid-19/home/resources-for-economic-support
 • Не забудьте подати запит на заочне голосування. Кінцевий термін голосування – 28 квітня. Отримайте заявку тут:https://www.ohiosos.gov/elections/voters/
 • Тисячі робочих місць доступні по всьому Огайо. Оголошення оновлюються щодня. Ознайомтесь з деталями тут:https://jobsearch.ohio.gov/wps/portal/gov/jobsearch/home

1 квітня

 • Щоб підготуватися до сплеску в справах Covid-19, Міністерство охорони здоров’я розділило штат на 3 зони, Клівленд, Колумбус та Цинциннаті / Дейтон, щоб допомогти керувати можливостями та доглядом за пацієнтами.  Це не впливає на звичайні дії, такі як звернення до лікаря первинної медичної допомоги або місцевої невідкладної допомоги.
 • Національна гвардія штату Огайо співпрацює з представниками охорони здоров’я та державних службовців для розбудови можливостей лікарні та надання послуг на місцях.
 • Існує нове державно-приватне партнерство, Огайо Виробничий Альянс для боротьби з COVID-19.  Виробники можуть перейти на сторінку https://repurposeproject.com/ побачити, що потрібно державі і що вони можуть допомогти виробляти.
 • Починаючи з сьогоднішнього дня, від лікарень потрібно буде надіслати тести на COVID-19 в інші лабораторії лікарні штату, які роблять власні тести на швидкі поправки на результати.
 • Особи та сім’ї, які отримують пільги SNAP, тепер можуть замовляти продукти в Інтернеті та вибирати їх у магазині.  Вони зможуть розгорнути свою EBT-карту, не виходячи з машини.
 • 1 квітня – загальнодержавний день перепису населення США.  Відповідайте онлайн за адресою https://my2020census.gov/ з кодом, який ви отримали поштою або по телефону за номером 1-800-923-8282.  Якщо у вас немає коду, ви все одно можете заповнити Перепис в Інтернеті 12-ма мовами.
 • FEMA оголосила національну надзвичайну ситуацію в штаті Огайо, що дозволить надавати пряму федеральну допомогу Огайо.
 • Губернатор сьогодні підписує розпорядження про надання допомоги власникам малого бізнесу.  Губернатор просить кредиторів та орендодавців зробити все можливе, щоб співпрацювати з власниками малого бізнесу, щоб запобігти викупу.

31 березня

 • Потужності веб-сайту та  кол-центру було розширено для системи допомоги по безробіттю, якиа навчає нових людей для кол-центру допомоги жителям штату Огайо.  Право на отримання пільг починається з дати, коли ви отримали право на їх отримання.
 • Страховим компанія роз‘яснено що вони повинні стягувати плату за лікування COVID-19 поза мережею їхнього покриття в розмірі не перевищуючому розмір такого ж стягнення в мережі покриття.
 •  Держава створює систему охорони здоров’я яка зможе реагувати на швидко зростаючі потреби.  Вони очікують, що вони більше розвиватимуться на рівні громади та розширять доступ до тестування.
 •  Соціальна віддаленість у найсуворішій формі має важливе значення для уповільнення поширення.

30 березня

 • FDA затвердила новий апарат  компанії Battelle в штаті Огайо, який може стерилізувати 80 000 лікарняних масок N-95 щодня.  Машини є в Нью-Йорку, Сіетлі, штат Вашингтон.
 • З метою кращого доступу до осіб, які не говорять англійською мовою, зараз є доступною інформація про CronID-19 на Coronorvirus.Ohio.gov яка є перекладена на іспанську, китайську та сомалійську мови, на даний момент триває робота з перекладу інформації на арабську мову, яка буде доступна найближчим часом.  Також люди можуть отримати доступ до кожної прес-конференції на сайті Ohiochannel.org і, завантаживши їх, глядачі можуть вибрати мову для підпису.
 • Існує новий наказ про продовження закриття шкіл К-12 до п’ятниці, 1 травня.  Дата буде переоцінена в цей час.
 • Ще більше членів Національної гвардії будуть у формі в громадах Огайо, щоб допомогти.
 • Пік захворювання в Огайо очікується в середині-кінці квітня, доки всі продовжуватимуться соціально віддалятися.

27 березня 2020 року

 •  в Огайо є 1137 підтверджених випадків;  276 госпіталізацій;  19 смертей.  Доктор Актон попередив про велике збільшення кількості випадків, які ми побачимо в найближчі тижні.
 • Сенатор Портман приєднався до наради, щоб поділитися інформацією про федеральний законопроект про стимулювання.  Стимульні чеки в різних розмірах надсилатимуться фізичним особам та сім’ям на основі валового скоригованого доходу по федеральному податку на прибуток.  Люди з низьким рівнем доходу, які не подавали податки минулого року, все ще можуть мати право.  Якщо ви маєте право і не отримаєте чек у наступному місяці, зв’яжіться зі своїм представником конгресу чи сенатором.
 • Інформація про переваги та ресурси можна знайти на веб-сайті https://coronavirus.ohio.gov/wps/portal/gov/covid-19/ та оновлюватиметься, коли інформація стане доступною.  Номер телефону 1-833-427-5634.
 • голосування в Огайо відбудеться в основному лише поштою;  дата продовжена до 28 квітня 2020 року. Зверніться до комітету виборів округу Cuyahoga за адресою https://boe.cuyahogacounty.us/ або зателефонуйте за номером 216-443-8683, щоб отримати заочне голосування.
 • Губернатор Девіне попросив усіх провести перепис.  Це важливо, оскільки кошти розподіляються по штатах та містах на основі населення.

26-го березня брифінг губернатора DeWine українською мовою

 • В Огайо було підтверджено 867 випадків;  223 госпіталізації;  15 смертей.  Поширюємось на округи 60/88 Огайо.  Примітка: в тестуванні та отриманні результатів залишаються розбіжності;  фактичні випадки, ймовірно, вищі.
 • Інформацію щодо подання заяв на безробіття можна знайти тут:http://jfs.ohio.gov/ouio/CoronavirusAndUI.stmМожна подавати онлайн 24/7;  поправки та доповнення до Заяв може бути зроблено пізніше якщо у вас виникли проблеми з телефоном до представника.
 • Губернатор ДеВін та директор охорони здоров’я Актон продовжують закликати всіх жителів штату Огайо до практики соціального дистанціювання.  Це дуже важливо, якщо ми збираємось зменшити кількість випадків хвороби та випадків смерті в Огайо.

24 March

 • Губернатор Дівайн ще раз згадав про вчорашній Указ і наголосив на необхідності ОБОВ’ЯЗКОВО залишатися вдома.  Детальну інформацію про цей Указ можна знайти на сайті:https://coronavirus.ohio.gov/wps/portal/gov/covid-19/
 • Якщо організація / бізнес залишаються відкритими, власники повинні бути здатні пояснити, як їх послуги підходять під визначення «необхідні» і вписуються в Указ, якщо про це попросить влада.
 • Підприємства, які залишаються відкритими ЗОБОВ’ЯЗАНІ забезпечувати безпечні умови праці для своїх співробітників.
 • Фінансові організації (банки, кредитні кооперативи) відкриті і працюють;  проте більшість лобі закриті.  Діє 60-денний мораторій на викуп іпотеки.  Звертайтеся до ваших кредитних установ, якщо вам потрібна допомога або у вас є питання.
 • В Огайо 564 підтверджених випадки і 8 смертельних випадків на сьогоднішній день.  Тестування триває.  Вік хворих збільшився до 95 років.  16% випадків всіх хворих – це працівники охорони здоров’я.

23 March

 • Губернатор DeWine видав ОБОВ’ЯЗКОВИЙ НАКАЗ на перебування вдома, починаючи з понеділка, 23 березня 2020 року, починаючи з 23:59. Дозволені лише необхідні поїздки (наприклад по їжу, ліки). Тільки основні підприємства (як визначено в наказі) мають продовжувати роботу на місці. Деталі щодо Наказу можна знайти на веб-сайті https://content.govdelivery.com/…/1…/Stay%20Home%20Order.pdf
 • Працівники в сфері по догляду за дітьми повинні мати тимчасову ліцензію на роботу, починаючи з четверга, 25 березня 2020 року. У кімнаті повинно знаходитись не більше 6 дітей. Робочі місця надаватимуть пріоритетно основним працівникам галузі. Деталі на JFS.Ohio.gov/CDC
 • Негайне призупинення найму для всіх державних органів.
 • У штаті Огайо на сьогодні підтверджено 442 випадки та 6 смертей, але ще багато інших випробувань. Ті, хто страждають від хвороби – від немовлят до 93 років.

20 March

 • Підприємства, де працівники приходять на роботу, повинні бути обережними щодо їх захисту та дотримання наказів губернатора.
 • Страховики повинні дозволити роботодавцям продовжувати покривати працівників, навіть якщо працівники стають непридатними через зменшення відпрацьованих годин.
 • Губернатор ДеВін звернувся до преси:  «Трамп розблокує фінансування національної зайнятості при катастрофах для непрацюючих працівників (тобто 1099 самозайнятих) для отримання безробіття.»
 • Підприємства повинні перевіряти температуру працівників, коли вони приходять на роботу чи роблять це вдома перед тим, як прийти на роботу.
 • 169 людей мають COVID-19, а одна людина померла.