מסיבת העיתונאים של המושל 1 באפריל, 2020

המדינה מחולקת לשמונה “אזורי מוכנות לבריאות”, שם בתי החולים עובדים יחד בכל אזור להכנתם. מחלקת הבריאות גם חילקה את המדינה לשלושה אזורים – כדי להתכונן להחרפה.

המשמר הלאומי באוהיו עובד עם גורמי בריאות וגורמים ממשלתיים כדי להבין כיצד לבנות יכולת בית חולים ולעבוד עם חברות שירות.

יש ברית חדשה לייצור אוהיו שנלחמת ב- COVID-19 שהיא שותפות ציבורית/פרטית לספק לעובדי הבריאות והמגיבים הראשונים ציוד מגן אישי (PPE). יש אתר חדש לזה: RepurposingProject.com. היצרנים יכולים לגשת לאתר האינטרנט כדי לראות מה המדינה זקוקה ואז יוכלו להודיע ​​למדינה מה יכולתם לעזור.

ד”ר איימי אקטון יפרסם היום הוראות המופנות לכל בתי החולים שלא מבצעים בדיקות משלהם: החל מהיום, בתי החולים יידרשו לשלוח בדיקות COVID-19 למעבדות בתי חולים אחרים במדינה שעושות בדיקות משלהן להאצת התוצאות.

אנשים ומשפחות המקבלים הטבות SNAP יכולים כעת להזמין מצרכים מקוונים ולבחור איסוף בחנות. הם יוכלו להשתמש בכרטיס ה- EBT שלהם מהמכונית שלהם מבלי לצאת מהרכב.

1 באפריל הוא יום מפקד לאומי בארה”ב. השב באופן מקוון ב- Census.gov2020 עם הקוד שקיבלת בדואר או בטלפון 1-800-923-8282. אם איבדתם את הקוד, עדיין תוכלו למלא את המפקד באופן מקוון.

FEMA הצהירה על מצב חירום לאומי במדינת אוהיו, שיאפשר סיוע פדרלי ישיר לאוהיו.

המושל יחתום היום על צו ביצוע שמסייע לבעלי עסקים קטנים. בצו זה הוא מפציר במלווים ובבעלי בית לעשות כמיטב יכולתם לעבוד עם בעלי עסקים קטנים כדי לסייע בהפסקת ההתפתחות הכלכלית של המשבר לעיקולים.