Адміністрація Байден-Харріс заявляє про декілька реформ з метою подальшої роботи у напрямі PPP підтримки малого бізнесу і тих, які не отримали допомоги у попередніх зусиллях. 

Зокрема:  

  • Термін подання заявок для малого бізнесу до 31 травня. Також законом продовжено дозвіл на позики до 30 червня.   
  •     Розрахунок позики було переглянуто для приватних власників, незалежних підрядників, і самозайнятих осіб з метою полегшення умов отримання позики і 1 млрд. доларів США виділено для підприємців з низьким-середнім доходом.   
  • Власники малого бізнесу, які попередньо мають судові вироки, не пов’язані з шахрайством, тепер мають право подавати заявку на PPP. 
  • Відтермінування боргу за студентською позикою відтепер не є дискваліфікацією для подання заявки на PPP. 
  • Будь-яка особа, що є законним жителем США за відсутності американського громадянства, може використовувати її Індивідуальний Номер Платника Податків (ITIN) при подачі заявки на PPP. 
  •  Статут PPP стверджує, що усі законні жителі США мають доступ до програми, але недостатність вказівок від SBA створює непослідовність у доступі для власників ITIN, наприклад власників Зеленої Карти чи візи. Повноправним аплікатам не може бути відмовлено у доступі до PPP, оскільки вони використовують їхні Індивідуальні Номери Платників Податків (ITIN) для сплати податків. 

Новина! Губернатор Адміністрації ДеВайн відкриває програми для підтримки бізнесу, громад та сімей.

City Economic Programs

Ці програми є доступними, щоб допомогти бізнесу та особам під час кризи COVID-19 .

Грант Допомоги Малому Бізнесу

Розроблений для надання допомоги компаніям штату Огайо, які відчули на собі негативний вплив вірусу COVID-19. Губернатор Майк ДеВайн виділив для фінансування близько 125 мільйонів доларів США, які штат Огайо отримав через федеральний акт CARES (Coronavirus Aid, Relief and Economic Security Act – Акт Допомоги, Відновлення та Економічної Безпеки з приводу Коронавірусу)  для  надання малому бізнесу грантів на суму 10 000 доларів для підтримки  в умовах поточної кризи. Програмою, яка почне приймати заявки 2 листопада 2020 р., керуватиме Агентство розвитку послуг штату Огайо.

Для отримання додаткової інформації як зареєструватись, натисніть тут.

Завантажте PDF формат Грант Допомоги Малому Бізнесу .

Фонд допомоги для бару та ресторану

Розроблений для надання допомоги власникам ліцензій на алкогольні напої в штаті Огайо. Губернатор Майк ДеВайн призначив для фінансування 37, 5 млн доларів США , які штат Огайо отримав через федеральний акт CARES для надання грантів допомоги на суму 2500 доларів США  місцевим власникам  ліцензій на лікеро-горілчані вироби, щоб допомогти їм пережити фінансові труднощі під час пандемії COVID-19. Власники даних ліцензій не змогли в цілому використати їх, що й вплинуло на їх бізнес. Програмою, яка почне приймати заявки 2 листопада 2020 р, керуватиме Агентство розвитку послуг штату Огайo.

Для отримання додаткової інформації як зареєструватись PDF, натисніть тут.

Грант допомоги для житла

Починаючи з 2 листопада 2020 р штат Огайо у співпраці з місцевими Громадськими Агентствами допомагатиме жителям Огайо, в яких є труднощі з орендною платою, іпотекою та розрахунками за комунальні послуги – воду та / або каналізацію, наздогнати минулі платіжні борги від 1 квітня 2020 року та надати додаткову допомогу до 30 грудня 2020 року.

Жителі штату Огайо можуть подати заявку на допомогу через місцеве Громадське  Агентство  починаючи з 2 листопада 2020 року.

 Для отримання додаткової інформації  як зареєструватись, натисніть тут.

 Завантажте PDF формат Грант Допомоги  для житла.